Dobrý den, známe se?

24. února 2016 v 20:58 | Scarlett |  Zápisník
Zdravím Vás, Vy nadpozemské příšerky. Někdo mě třeba zná (i když to by muselo bejt fakt hustě hustej fanoušek mých bývalých blogů, které už nejsou k nalezení, díkybohu.), ale spíše mě nikdo nezná. Bylo by mi ctí Vás tu všechny přivítat. Dříve jsem mývávala stránky s tématikou mých depresí, černých myšlenek, sebevražd či co to můj půbertální mozek ještě vymýšlel :D. Teď jsem sice stále ve věku půbertálních let, ale mozek mi už funguje o něco lépe a už si jsem vědoma více věcí. Což by se mělo odrážet i na kvalitě článků a hlavně jejich myšlenkách. Co jsem dříve koukala na staré blogy, chtělo se mi brečet, proč?

Ha. Jednodušší odpověď neexistuje. Byly to depresivní hovadiny, které nemohly nikoho zajímat. Ale opravdu smutných faktem bylo to, že to lidi zajímalo.Musím být upřímná a přiznat se, že moje myšlenky se upínaj stále na stejné věci, ale už jsem se s nimi naučila pracovat (snad, doufám). No, o čem tenhle blog vůbec bude? Budu se sem snažit přepisovat příběhy, které mám napsané v takovém oranžovém (nechutně oranžovém) sešitě, který s sebou tahám i na záchod, kdyby mě náhodou něco napadlo (což je zbytečné, jelikož nadčím budu na záchodě přemýšlet, když tam čumím do mobilu, že.). Dále co se zde bude nacházet budou články z mého života. Jo, zní to strašně, já vím, ale budu se Vám to snažit nějak zpříjemnit a hlavní myšlenkou těch článkůbude si tu odpočinout u toho a třeba se i zasmát nad mým životem. (Prosimtě, Karolíno, nedělej, že to někoho zajímá, a že si vtipná.. umři)..Jo, díky moje druhé já. (Netrpím schizofrenií!)
Tak snad Vám to stačilo na uvítání, a hlavně na nějaké to reklamní zaujmutí (nevím jak se to skloňuje, hlavně mě neukamenujte). Třeba se nás tu shledá dohromady víc a budeme tady diskutovat o každodenních zvěrstvech či hezkých věcech. I kdyby tahle stránka nešlapala, budu pokračovat dál. On nějaká ta zbloudilá dušička sem někdy určitě vkročí.

Tak užívejte života,
Vaše Scarlett :)

btw. Omlouvám se za chyby, které jsem tam nasekala. Vím, že bych si to měla přečíst po sobě, kór když je to první článek, ale nic mi za to neuděláte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 24. února 2016 v 21:06 | Reagovat

som zvedavá na tvoje články, lebo úvod je dobrý :) držím palce v blogovaní!!

2 Connor Heath Connor Heath | Web | 27. února 2016 v 20:51 | Reagovat

Tak zaprvé: nesnuším oranžovou (jako fakt upřímně). Zadruhé, dřív jsem měl taky takové představy, jakože když si na záchod donesu bloček, budou mě tam napadat nějaké extra kreativní myšlenky (kecy, kecy, kecy). A do třetice: zníš zajímavě, takže sem ještě někdy určitě zavítám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama