Jak se to může vůbec opakovat?

27. února 2016 v 20:23 | Scar. |  Zápisník
Momentálně koukám s otcem a jeho přítelkyní na zprávy na Nově. Jo, na Nově. Jako normálně na to nekoukám, jelikož se vždy zbytečně naseru, ale tentokrát tu s nima sedím a poslouchám ty jejich žblepty. Do nekonečna se tam baví o krizi uprchlíků, povodních, nedostatku vody (dvě rozlišná témata, wtf) a pak zneužívání mladých dívek. Mohla bych se vlastně vyjádřit ke všem těm tématům, ale zbytečně bych se u těch migrantů naštvala, a na to teď náladu nemám (stejně se naštvu u něčoho jiného, tak co řešit). Radši se vyjádřím k tomu zneužívání těch dívek. Já nevím, ale se to opravdu po několika takových případech opakuje? To fakt jako ty slečny nepoužívají mozek nebo o tom nebezpečí fakticky nemají ani ponětí? Zase milion otázek, ale odpovědi chybí.
Když jsem byla malá, doma jsem to neměla lehké, a tak jsem jaksi spadla do éry počítačů. Díkybohu jsem dost rozumná na to, že nejsem závislák. Ale nikdy by mě nenapadlo posílat někomu svojí nahou fotku aby mě jakože obdivoval jak nemám prsa. Nevím jestli to je tím, že mám takovou povahu nebo výchovou a nebo tím, že není normální tohle posílat, ale nikdy jsem na to ani nemyslela. Dnes ty dívky to berou jako samozřejmost a ani jim moc nevadí, že se to objeví na internetu před očima několika stovek či tisíce uživatelů. No a od tohohle problému vychází právě to zneužívání mladých děvčat a někdy i chlapců. Myslela jsem opravdu, že v dnešní době mají děti sevřenou prdel už jen při pomyšlení na nahou fotku. Asi ne, asi to ty malé ptáčky vzrušuje, ale mě to teda příjde dost divné v jejich letech.
Mladá dívenka pošle svou fotku nějakému neznámému člověku na facebooku a doufá, že jí pochválí či co. Stane-li se tak, dívenka je ráda a její sebevědomí jí vyroste, takže nemá problém v tomto pokračovat. Poté jí začne neznámý obtěžovat svýma kecama a začne jí vyhrožovat. Všichni tyto příběhy známe, samozřejmě. Kdo nezná, tak žil asi posledních pět let pod balvanem někde v moři. No, nedejbože, když si sjednají nějaký sraz a dívenka věří, že se setká se svým vyvoleným. Jojo, kéžby vyvolený, možná vyvolený ale trochu naopak. Setkají se, on jí zneužije a pokud má chuť, zabije jí. V nejlepším případě tam slečna vůbec nepůjde a dostane rozum. Jo, to se často nestává. A taky se to nestává jen slečnám, ale i chlapcům, což je taky ulítlý.
Možná si řeknete, že tenhle článek je trochu zbytečný, že to všichni známe a dáváme si pozor. Ale ani to zdaleka ne, jak vidíme, všichni si asi pozor nedávají. Stačí poslat fotku svému příteli a už se to může posílat dál, kór když to pošlete na fcb, tak jakmile to tam nahrajete, i do zpráv, vše zůstává v tom jejich mega zkurveným systému. Hlavně mě nezabijte slovama, že je to přece jasné, není. Sami vidíte a slyšíte, že není.

Tento článek byl krátký a uplně neplánovaný, jelikož jsem se nad tím pozastavila a trochu mě to naštvalo no. Přiznám se. No nic, tak si užijte víkend a ahoj.
Scarlett.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lone Howler Lone Howler | E-mail | Web | 26. března 2016 v 21:03 | Reagovat

Panebože :D
Jako bych se v tom viděla, čtu si to sice až dnes, ale naprosto se v tom vidím, to snad není možný. Kdybys mi nenapsala, že se vidíš v mým přemýšlení, tak by mě ani nenapadlo se nad tím pozastavit, ale pokaždý, když jsem u taty a díváme se s jeho přítelkyní na zprávy, tak se rozčiluji, ale nejvtipnější je, že pokaždý se dívám a vždy je tam úplně to samo a vždy na to jen nadávám. To s těmi fotkami, to nikdy nepochopím, kámošky mi brečí na rameni z toho, že jejich fotka, kterou poslaly svému vyvolenému teď je po celým fb a já prostě tohle v životě neudělala (taky proto, že kluka nemám, ale stalo se mi, že někdo chtěl a já ho prostě a jednoduše poslala do píče), tak nemusím řešit tyhle kravinky, nad tímhle se musím vždy rozčílit, protože tuhle dementní generaci asi nikdy nepochopím, samozřejmě nepopírám, že taky nedělám nějaké blbosti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama