Pár pozitivních ohlasů se objevilo

1. března 2016 v 13:08 | Scar. |  Zápisník
Jo, jsem opět tady. Stále jsem se nepřemluvila k tomu, abych se napsala nějakou tu zasranou povídku z toho odporně nechutného oranžového sešitu. Uvidíme, zda se k tomu dokopu vůbec někdy. Jina mimochodem, přeji si potlesk. Můj blog navštívilo včera 20 lidí! I když to absolutně nevypadá a je jako nedotčený, tak i to mě nadchlo. Jo, dřív mi na blog chodilo třeba 100 lidí denně:D Hm, to mi bude ještě chvíli asi trvat.
Včera večer, spíš teda v noci, koukala na staré fotky, ale jakože fakt fotografie mé mámy a mého táty. Když byli ještě mladí, krásní a hlavně spolu. Na jednu stranu mi bylo líto, že už spolu nejsou, ale na druhou ne. Samozřejmě, že bych si přála mít celou rodinu pohromadě, ale tak to já nemám už od svých 2 let, kdy jsem to ještě ani skoro nevnímala. No tahle noc byla opravdu pro mě zvláštní, bulela jsem jak malý mimino, ale do toho se smála nad několika konverzacema na fcb. Možná to byl ten brek štěstí zárveň se smutkem, no moc to nechápu, ale teď se směju sama sobě jak jsem musela vypadat :D
Včera jsem opět koukala na jeden z mých uplně nejoblíbenějších filmů. Viděla jsem ho nejmíň šestkrát, jak v angličtině, tak v češtině. Miluju oboje verze, jelikož my češi máme fakt dobrý dabingy, někdy no. Z toho filmu mám v hlavě ty hlášky už uložený ve zvláštní složce pro hlášky, ale tahleta mi v hlavě tkví neustále: "Protože jakmile jde o ženský, všichni jsme slaboši." Řekne to Ed, lovec lidí, kápo jejich, prostě frajer. Hraje ho Mickey Rourke, kterého já miluju. Nejvíc ho miluju v tomhle filmu - Domino (jinak mimochodem, ten obrázek se k tomu nevztahuje) a ještě v Sin City, což je taky boží film. Ale prosímvás, Domino není Domina, film Domina jsem nikdy neviděla, a ani nevím o čem je, ale vždy lidi, když se zeptají na ten film, tak já jim řeknu "No Domino." a oni odvětí "Cože? Domina?" Tak sakra, jsem krypl já nebo ty, snad vím jak se ten film jmenuje, ne? Ještě mě seřvou za to, že nevím jak se to vyslovuje, přitom pak řvu já na ně, že absolutně neví, že Domino je jméno a Domina je nějaká piča co chce bejt dominantní a podle toho je film. Nevím, neznám to, ale dost mě to dokáže vždycky vytočit. Sice je to svým způsobem blbost, ale tady je přesně názorná ukázka toho, že lidi prostě hledají chyby. Chápu, kdyby mi někdo nerozumněl, ale tohle mě řekne každej, tak ať už jako Bůh si to tam nahoře srovná. Díky.


Včera u mě byla kamarádka, dávaly jsme v klidu cigára, ani jsme teda nepily kafe nebo pivo, ale koukaly jsme na písničky, které jsme poslouchaly, když nám bylo asi 12 nebo 13. No nostalgie jak prase, ale bylo to fajn. Cigárko jedno za druhým, řešení dnešního světa, co víc si přát dneska, žejo. No, jelikož moje kamarádka miluje Separa (už taky od svých nevím kolika let), ví o něm prosě všechno, taková ta jeblá (ale normálně jeblá) fanynka. Prostě ho má ráda atd. No, tak byla na koncertě Ektora (kterýho teda nemusí, ale byla tam kvůli svému příteli), kde byl i Separ, jelikož mají svojí novou písničku dohromady. Já osobně teda bych tam nešla, ale proč ne, žejo. Jako i když to poslouchá, mám jí ráda, jelikož je normální. No, ale k čemu jsem se chtěla dostat. K tomu, že Ektor má teda už votřesný písničky, a že to stálo za hovno (teď mě prosím fanynky Ektora nezabijte, ale fakt je už ubohej). Jeho písničky neustále melou o tom samým a místo toho aby si teda nějakou tu svojí vdřepovanou krásnou #nomakeup slečnu našel a mohl teda mávat rukama, tak on mává rukama ale totálně zbytečně. Si myslí, že zrovna tímhle někoho napraví? Ne, na tohle se nalepí přesně ty kundy (pardon), kterým evidentně nedochází, že ty songy jsou o ní samotný. Když to ta kamarádka viděla, jaké slečny se v Sasazu nachází, chtěla brečet, ale spíš se jenom smála. Poslala mi fotku jedné z nich a pardon? Jestli tohle je dnes jakože IN, tak já jsem asi král Richard. Toto opravdu ne. Já neodsuzuji lidi, vůbec ne, ať už jak vypadají nebo jak se chovají, ale toto.. toto je i na mě moc. Je mi spíš nějak z toho smutno, že se takové existence vůbec rodí. Já hlavně neodsuzuji lidi, kteří neodsuzují někoho jiného. A nějak mi jde proti srsti říct, že taková děvčata a i chlapci nikdy nic neřekli proti trochu ošklivější slečně (která svým způsobem ošklivá být ani nemusí, jen nemá brmborovej ksicht od makeupu). Ale dnes jestli slečny řeší jak si udělat obočí, že to orámuje celej obličej, dobře je to pravda, ale dřív se lidi milovali i bez toho, tak kurva, kde je chyba.

Snad semnou soucitíte, nebo já už asi fakt patřím na jinou planetu.

Scarlett.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 5. března 2016 v 13:50 | Reagovat

Máš pravdu, lenost je svině. :D
Pěkný blog. Mám stejný názor, ohledně matematiky, jak jsem psala na blog.
Díky moc, že si napsala na můj blog. Pěkná zasraná povídka. Nostalgie je fajn, moc se mi líbí tvá upřímnost.  ! Skvělé !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama