Květen 2016

Bude to tak i pokračovat

4. května 2016 v 17:50 | Scar. |  Zápisník
Říká se, že se lidé mění. Že se mění neustále, je to ale pravda? Opravdu se měníme, když děláme ty samé chyby. Opravdu jinak přemýšlíme, když se nám vrací city k lidem. Lež.
Jsem zpět. Nechyběla jsem nikomu, jelikož jak jsem koukala, na tenhle blog moc nikdo nechodil. Nevadí. Já se ale dneska potřebuju sakra hodně vypsat. Proč tady ale melu o věcech jako je "měnění osobnosti". Protože jsem si sama říkala, že nebudu psát na stránky nějaké svoje ufňukané myšlenky. Hah, a tenhle článek se právě bude týkat mé smutné stránky.
Napíšu sem celý příběh co se stalo a co mě trápí. Oh, co mě trápí, co mi žere mé ledové srdíčko. Je možné, aby takové zrůdičce jako mě vůbec mohl rozbít to ledové srdce? Jak by ne. Je mi sice 17, ale to neznamená, že nemůžu milovat. Bože, co to píšu. Jdeme k tématu.
Minulé prázdniny. Sluníčko. Já v práci. Seznámím se s klukem, který mi tak trochu zamotal hlavu. Ale vyvázla jsem z toho s čistýma střevíčkama. Proběhlo několik hádek, proběhlo několik chvil, které bych prožívala stále dokola dokud by mě to neomrzelo. Pak jsme se naprosto pohádali a přestali se bavit. Vše to skončilo nějak.. ani nevím kdy, nepamatuju si data ani žádná období, ale prostě to nějak skončilo těsně po jeho narozeninách (mimochodem, dala jsem mu vlastnoručně nakreslený obrázek k narozeninám a on ani nezabučel na moje narozeniny, s jakýma to sobcema se já stýkám kurva). No. Potom jsme měli asi dva a půl měsíce období, kdy jsme chodili jen na cígo, ale konverzace bývaly o hovně. "Jak se máš, co holky, co kluci, co škola, ahoj, díky." Toť vše. Tento víkend na čarodejnice jsem šla do práce, jelikož jsem musela obsluhovat ty ožraly, kteří měli tu potřebu se zlejt jak prasata a otravovat mě. Naštěstí, neotravovali a já odešla dřív. Ale kam jsem odešla? Ha! S ním, právěže s ním a ještě s jednou kamarádkou tak trochu slavit. Vše se to vrátilo. Opět. Byl na mě milý, že mě to opět roztálo kousek toho srdce a opět umírám. Ne, není to láska, panebože. :D Jen slova, které mi tu noc řekl, že jako chce, aby to bylo jako dřív, že jsem mu chyběla atd. Mám mu to žrát nebo ho poslat do prdele? I kdyby mi půl milionu lidí řikalo "Ser na něj", nevyseru se na něj. Já si opět tu svojí nevymáchanou hubu v tom ještě jednou namočím. Není to poprvé a ani ne naposledy, spíše mě udivuje, že u takového parchanta jako je on. Mám ho ráda, strašně moc ráda, vždy jsem ho měla ráda, nikdy jsem nepřestala.. on mě snad taky ne, jen jeho nálady mě přestaly mít rády v tu dobu, co jsme se nebavili. Jeho nálada "nepotřebuješ jí" řekla "kašli na ní, vždyť máš kolem sebe panenky, krásné vtipné.. ona je ti k ničemu, i přestože ti se vším pomáhá a podporuje tě". Jojo, takhle to podlě mě bylo.

Zkráceně jsem vám to tu popsala. Bylo toho mnohem více, ale pff, já to nikdy nějak nerozmatlávám zrovna tady. Ještě si to přečte nějakej bůh svatej a vyšle to do světa. O to tak stojím. Jen se neustále ptám v duchu, jestli je možné se vrátit. Vrátit k tmu "mám tě víc než ráda, ale není to láska." chápete ne? Bojím se strašně, že se to vrátí, ale na druhou stranu co no.. Být zakoukaná není špatné, jen mě to příjde odporné a naprosto trapné. Jsem fakt nějaký zvíře asi, nemůžu bejt člověk. Já jen teď doufám, že mě netahá za nos. To přísahám přede všema, že bych mu ty koule ukopla fakticky, a to že se mi to málem několikrát povedlo! Hajzl. Ale já právě na něm to, že je hajzl miluju. Miluju to, že je takovej jakej je, i přestože se na mě několikrát nasral.. ale potom mě jen obejmul a vše to vyžehlil. Hah. Teď mu to nebudu dávat tak zadarmo. Ale jo, budeš Scar, budeš.

Víte, nejhorší je to, že takovéhle situace si prožívá každý, ale pomoc a rada na to není žádná. Tohle není o zkušenostech, tohle je o štěstí a sehranosti obou stran. Kdyby na to byl protilék, tak ho žeru furt a běhám po světě jako ta šťastná samotinka. Nechyběla by mi láska, protože moje láska by byl ten lék. Ježišikriste, to zní jak od feťáka. Bych to měla fakt už ukončit, nebo to nedopadne dobře. Brrr.brrr.
Tak mi držte moje žabičky palce, ať to s ním vydržím a on semnou. Doufám, že nějaké věty z tohohle článku dávají smysl.. doufám no.

Scar.