porod

13. června 2016 v 21:26 | Scar. |  Zápisník
Už od včerejšího odpoledne mám chuť napsat další díl té mé strašně povedené povídky (tedy "povedeného" začátku), ale nějak na druhou stranu ta chuť zase není. Já vlastně ani nevím jakou náladu mám, mám náladu se vypsat, takže nálada je nálada optimální na psaní o jakékoliv náladě.
Jo, když ti vaši tři bejvalý řeknou, že "pokud nechceš vztah s klukem, tak si fakt už lesba", tak ti to v té kebuli začne trochu šrotovat jinak. V tu chvíli, kdy vypustil každý z nich tuhle větu, jsem necítila nic, jen jsem se pousmála a s klidem v duši odešla. Ale po odeznění tohoto, se po mém posledním "rozchodu" začalo něco dít v mé hlavě. Jelikož se fakt dosti přikláním ke klukům, kteří vypadají spíše jako slečny (teda, někdo má takový názor, že Jungkook z BTS vypadá jak holka, přitom piča, nebo Bill z Tokio Hotel, že má ženské gesta, přitom a co jako sakra, jsou roztomilí), tak mám jistý strach. Vezmu to z jiné stránky, nemám strach, jen nějak teď žiju s tou větou, která mi ve stejném znění byla řečena už třikrát od lidí, kteří se neznají, takže se nemohli domluvit společně nad mojí zkázou. Jako, ale jsem si jistá, že opravdu na slečny nejsem, to opravdu ne, jen takový pocit "nejistoty" v sobě mám, no.


Já teď na to přišla, nechci nikoho, jelikož jsem zamilovaná platonicky do několika chlapů, které stejně nikdy mít nebudu, a tak mám strašně velké nároky na chlapy okolo sebe. Možná to zní trochu sobecky, ale tak to už je spíše můj problém. I kdybych někoho chtěla, vlastně ho nechci, jelikož já už chtěla tolik lidí okolo sebe, a pak jsem je měla a najednou se mi zhnusili, spadli na dno a momentálně je mi z nich na blití. Já nevím co jsem to za osobnost, když nejsem schopna nějak vydržte s někým, říkat mu ty slova jako "mám tě ráda" nebo "dnes jsme si to spolu užili", nebo někomu jen tak dát pusu na tvář. Nějak mi to nechybí, nebo dobře, trochu mi to chybí, ale lidi okolo mě si zvykli, že já prostě vztah nějak nepotřebuji ("kdyby ses zamilovala, mluvíš jinak" - leleleleleellelol). Jak říkám, já jsem zamilovaná, ale do několika chlapů, kteří žijí v LA, Karoei, Japonsku, NewYorku, Německu či někde na severu. A že tedy mám smůlu? V žádném případě! Jelikož kdybych měla jednoho z nich, bylo by mi líto ostatních, že nemohli potkat tak úžasnou osobu jako já, jelikož by mi neodolali a hned by mě museli mít. Takhle to všechno je. Uvedla jsem ti vše snad na pravou míru, takže snad tomu rozumíš, že já jsem Bohyně.

Zítra nebo pozítří se pokusím už napsat nějaký ten další díleček k té strašné povídce. Pokusím se, pokud bude nějaký aspoň minimální zájem, pokud ne, stejně to napíšu, jelikož chci. (Si zase vtipná, běž se zahrabat)
- puberta celej tenhle článek, porod nechutnej se spoustou krve -


btw. ten vzhled stránky je dočasný, než něco vymyslím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 14. června 2016 v 1:38 | Reagovat

Ten článek je menzes. Ale s dobrým jak slečna vypadajícím klukem po boku může být i zábavný. :)

2 Lone Howler Lone Howler | E-mail | Web | 14. června 2016 v 11:48 | Reagovat

Z toho, že ti říkají, že jsi jak lesba z toho si vůbec ale vůbec nic nedělej. Já totiž jistě vím, že lesba nejsem, ale kluka jsem neměla nikdy a nějak po tom netoužím, teda toužím i netoužím a hned mi říkají, že jsem lesba. Přitom já zamilovaná jsem, do herců, zpěváků a je toho tolik, přes 4 lidí určitě. Ale opravdový vztah? Lol. Nevím. Já si to ani nedokážu představit, vidím nějaký pár, jak se furt ochmatávaj a věřím tomu, že by mě to přešlo hodně rychle.
A neříkej věci, jsi zase vtipná, běž se zahrabat, protože vtipná jsi.. No, nebo alespoň pro mě. Máš stejný humor jako já a to ho moc lidí nemá a nechápe ho. Ale nejhorší je to ve třídě, tam něco řeknu, myslím si, jak moc jsem vtipná a všichni ticho. Hmm. Ale zase jsme probírali jako definici ironie a sarkasmu a celou dobu jsem si myslela, že jsem ironická a nakonec z toho vzešlo, že jsem přeborník v sarkasmu. Vždyť je to nejlepší, nestydím se za to. Ale když vidím, jak píšeš, tak nějak tak já mluvím, mluvím, co se ze mě vypadne jako první a vždycky je to nějaká taková hláška, pokračuj, tím víc mě tvé články baví 

3 Keeble Keeble | Web | 14. června 2016 v 18:19 | Reagovat

Projevu onen minimální zájem o pokračování povídky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama