Volno nad cigárkem

8. června 2016 v 11:04 | ✖Scar.☼ |  Zápisník
Jelikož škola a lidi ve škole mi jaksi lezou krkem, rozhodla jsem se zůstat dnes doma. S tatíkem nebyl problém, řekl, že ať si odpočinu, že vypadám vyčerpaně. A sakra, to fakt tak vypadám? To doufám, že to vidí jen můj nejbližší - otec, jinak to snad nikdo nepoznal.
Jo, chodím do školy, mladý maso jsem, jsem ještě mláďátko. Mláďátko ze střední (tak by se mohl jmenovat nějaký film, nevím proč, ale mohl by). Já nevím jestli znáš pocit, že se na tebe otáčí chlapy (tohle je spíš pro slečny), ale za úmyslem opíchat "tu mladou krásnou slečnu, co vypadá na 11 let". Jo, tak s tím se potýkám všude, kam vlezu. Sice mi jakože má být zachvíli osmnáct, mám být dospělá žena s vlastní hlavou a rozumem, ale navenek vypadám jako nevycvičený čokl, který evidentně má rád, když si ho někdo někam uváže. Pánové, pánové, neříkám, že to někdy nepotěší, ale vaše slizský ksichty já už nevystojím, je mi z vás na blití a to upřímě. Ty vaše jazyky, se kterýma si hrajete, když na mě civíte, jsou odporně fialové a vypadají, jak plesnivé, to si myslíte opravdu moc, ne?
Nemohu samozřejmě povídat jen o chlapech, kteří jsou naprosto oškliví, ale i přestohle, tak potkávám naprosté Bohy. Bohy, kterým já nesahám ani po kotníky a radši si jdou po ulici s tou prdelatou děvkou, co dá každému a fotí se ve fitness centru, kde stejně jen oblejzá barmana. Já nevím. Nějak se mi nikdy nelíbily tyhle slečny, ale na druhou stranu, bejt chlapem, tak píchám kde co. (Jako ale abych byl ještě upřímnější, někdy mám náladu, že si ušetřím peníze na prsa a prdel a prostě si to nechám udělat, pak mi ale dojde, že mám panickou hrůzu z toho, že budu mít v těle cizí látku - to už bych se asi fakt zabila - když mám paniku i z toho, že bych měla být někdy těhotná?)

Sedím si tak v posteli, kouřím, piju dobrou kávu co jsem si udělala a myslím na spolužáky, co asi teď při té angličtině dělají. Co bych musela dělat já. Ani nevím, jestli mi pomůže, když skoro celý den budu doma a vlastně nic nedělat, možná se půjdu projít, ale bůh ví. Jo, pomůže mi to, určo! Včera jsem si psala s jedním chlapcem. Neznámým, ale vlastně známým. Je to kamarád jedné mé známé, zjistili jsme, že bydlíme kousek od sebe, a že by byla škoda, kdybychom se nepoznali blíž - chápeš, blíž, jako kámoši, ne sex ty úchyle.

- V okně sedávám,
otvírám ho starým příběhům
tichý je dům
- Usmívám se vzpomínkám


Nějak teď cítím, že jsem šťastná, ale zároveň nějak uplně hniju. Příjde mi, že jsem složená z několika osobností (zasraná schizofrenie). Chvíli mám chuť utéct pryč do přírody a žít tam až do konce, pak chci zase položit svůj život v armádě, kde chci pracovat, poté příjde nálada francouzského umění a architektury a jedu se svýma myšlenkama zase do Paříže, z Francie letím do Japonska mezi fanatické fanoušky hudebních skupin a japonských filmů a herců, nakonec se vrátím zpět do reality, zjistím, že jsem jen obyčejná kráva, která sice umí říkat slovo "chci", ale neumí konat činy. Nebo takhle, snaží se konat, ale nějak to světlo na té cestě chybí. Jak má někdo pracovat, když je tma, to si člověk pak nevidí na ruce. Pak zbývá poslední možnost, jít do té odporné tmy a čekat buď na světlo nebo na nějakýho krypla, kterej mě vrazí kudlu do zad. Jo, to by byla podívaná pro vásy, vy zmetci, co?

Já nějak ani nevím co tyhle poslední články mají znamenat, co mají sdělovat a jaký mají účel. Možná se jen potřebuju nějak vypovídat, a i když to nemá hlavu ani patu, doufám, že se v tom vyznáte. Pokud ne, tak jsem fakt asi blázen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 8. června 2016 v 12:41 | Reagovat

Nejsi žádný čoklík, ale usměvavá kočka. :D Tak odpočívej, čerpej síly ze stromů v lese a nenech se do ničeho vkomandovat. :)

2 cedor cedor | Web | 8. června 2016 v 13:05 | Reagovat

Poctivě jsem si přečetl celý článek a rád bych se vyjádřil k tomu snění.  Všimla sis, že tam  u obou příkladů máš slovo "čekat"? Nikdo za tebe  nic neudělá. Byt tebou tak si prvně ujasnim co vlastně od života chci a pak konam. A ne že  pockáš na nějakého "krypla" že ti splní veškeré sny

Například ja chci napsat knihu. Vstal jsem a začal psát a nečekám až to někdo napíše za mě. Chci se naučit anglicky a vstal jsem a začal se učit.  Už teď jsem na tom lépe než moji pochybni spolužáci.  Vadí mi stejně jak tobě

3 Scar. Scar. | Web | 8. června 2016 v 13:13 | Reagovat

[2]: jo, máš pravdu, asi už za mě mluví svědomí :D

4 Anit ♥ Anit ♥ | Web | 8. června 2016 v 14:19 | Reagovat

sex... sex... sex...
všude SAMEJ sex. úchyláci, pedofilové a prasata. a ty kurvy co oblejzaj každýho mě taky serou.

[2]: souhlas. nečekej, nechtěj ale dělej. :-)

5 ona. ona. | Web | 8. června 2016 v 15:44 | Reagovat

pohrdáme jima společně a stejně je to málo na to, aby pochopili, že nám vaděj. jsou to pytle sraček a pipiny, co choděj do fitka se jenom fotit.
sedět na posteli, pít dobrou kávu a kouřit. snový ráno.
a chlapy jsou prasata, je jedno, jestli jim je dvanáct nebo padesát, kolikrát mi přijde, že vidina píchání je to, co je žene vpřed (a mě možná taky, haha)
ve škole to bylo na hovno, chybělas mi. drž se, drahá!

6 Scar. Scar. | Web | 8. června 2016 v 17:41 | Reagovat

[4]: jo, je toho plnej svět, bohužel.
A taky máš pravdu, furt si říkám, jak mám vše srovnané, přitom prd.

[5]: Neboj se, zítra přiběhnu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama