Zpověď

24. června 2016 v 21:52 | Scar. |  Zápisník
Dlouho, dlouhoooo, teda asi týden jsem nic nenapsala. Neptej se proč, jeikož na tuto otázku jsem v poslední době kurva, ale kurva alergická. Proč tohle, proč tamto, proč támhleto, proč hovno, proč. Jediný, co ti mohu odpověděd je, nevím a táhni s tou otázkou jinam.
Týden uběhl a hodně se toho stalo. Zabývám se věcmi, které by mi měly být trochu u zadnice, ne, ale já se prostě do nich srát musím. No, to je jedno, to sem tahat nechci. Jen bych zde opět chtěla básnit o jednom klukovi, teda básnit ne, spíše si pobrečet a zanadávat. (O čem jiném bych já mohla psát, že)

Poprvé jsem šla s tebou ven ve středu, už je to vlastně týden a kousek, co jsme se viděli poprvé. Krásné pocity, krásný déšť, krásný čas. Jo, bylo to fajn, zatáhli jsme spolu školu, takže ještě adrenalin, co více si přát. Jelikož to byl první den, tak si ještě nedostal čas na to se mi zhnusit, což se stane u každého kluka, který se o mě snaží. Smůla, smůla, smůla pro vás. Pak jsme šli znovu, a znovu a já dostávala pocit, že tímhle směrem to nepůjde. I přestože si mi psal, že vlastně je ti jedno, zda mám kluka nebo jestli se mi líbíš, že na to sereš, tak bohužel nesereš. Asi se ptáš, jak to vím. Nevím, ale tuším i z názorů mých dvou kamarádek, které mi obě řekly: "Jo holka, tak tomuhle kryplovi se líbíš a chce tě a snažit se bude i přes mrtvoly." Hm, tak krypl asi nedostane to co chce, asi nedostane to co chce.. Někdy prostě na tu hubu spadnout musíš.
V hlavě ti asi leží další otázka, jak ses mi mohl zhnusit za necelé dva týdny. Abych zůstala u mé upřímností, opravdu netuším, jelikož svaly máš, péro máš, vcelku hezký jseš, hlas máš příjemnej a je s tebou sranda, což s málo klukama je. Opravdu nevím.

Škoda, že tě takhle trefili,
já doufám, že tě to moc nebolí,
k svátku ti dám novou pistoli, velkou.


Dámy a pánové, blíží se nám prázdniny, takže se blíží i krásné slečny a chlapci v plavkách. Hladoví a žízniví lidé, kteří zamnou příjdou, chtějí po mě jídlo a pití a přitom mi podají tu mokrou papírovou stovku a nenechají mi ani korunu dýško. Opravdu se těším, jelikož to je snad ten nejlepší pocit na světě, kdyžtě sprdne starej páprda, že neumíš točit pivo, přitom tě nedávno pochválil nějakej týpek, který se pivem zabývá. Kdo tu je pak neznalec a zbytečnej prudič?
Doufám, že aspoň tyhle prázdniny se někam dostanu a budu mít chvíle pro sebe, abych se mohla věnovat na zlepšování mé uplně špatné angličtiny. Jestli tě mohu poprosit o radu, jak ses se naučili anglicky ty? Jako dobře rozumět, dobře komunikovat a tak. Všichni říkají, že musím mluvit, alee bohužel já nemám tu možnost mluvit s někým anglicky a ještě k tomu na to nemám ani náladu (krásný přístup no). Ne, ale pak lidi říkají, že mám koukat na seriály anglicky mluvené, ale já nějak nevím na jaký. Doporuč mi nějaký, pokud tohle čteš, prosím. určitě tě bůh odmění, že si pomohl nezmocné dušičce.

building, cool, and gif image

Tak, a v posledním odstavci se zaměřím na věc takovou opět osobní. Nevím, zda jsem to tu již zmiňovala, ale pokud chceš poradit se vztahem, šup zamnou. Dva roky funguji jako psycholožka pro mé známé a během jednoho roku jsem dostala 5 lidí z rozchodu a 3 další páry jsem spojila, no nejsem úžasná? Zamnou lidí chodí opravdu se vykecat a ještě mi k tomu řeknou, že jim vždy dobře poradím a hlavně je dokážu rozesmát. Nějak nechápu čím, asi mým ksichtem, nebo blbýma kecama, ale já už sama sobě příjdu trapná (což je opravdu v píči, když jsem se dřív cítila docela, že jako válím). Na jednu stranu jsem ale strašně ráda za to, že mohu tohle dělat, a že ve mě ti lidé mají důvěru. Mě stačí pitomé "děkuji" za mojí pitomou, ale vcelku asi důležitou radu, a já jsem prostě šťastná jen ráda. Nejvíc ale smutný je to, že já jsem smutná, pomáhám smutným lidem, aby nebyli smutní, pak jsem ale smutná dál (pokud nepočítám tu chvíli, kdy mi poděkují). Ne, tohle není smutný, smutnější je to, že poděkují, ale mě pomoct neumí a nechtějí. Takže moje snaha se vlastně obrací v falešné "děkuji". No, co u, takhle to chodí. Pro dobrotu na žebrotu. (Fakt to platí!)
Možná to je vše, co jsem ti chtěla sdělit, ale možná taky ne. Nějradši bych psala fakt všechno co mi lítá v hlavě, ale to nemá cenu, jelikož už teď je to dost velikej kentus. Jinak, co budeš na prázdniny dělat ty? Topit se ve vodě, nebo se utápět v alkoholu a nebo trávit čas se svým milým či rodiči?

Scar.
btw. Jinak děkuji všem čtenářům, ať už stálým nebo jen tak chvilkovým. Jsem ráda za cokoliv, ať už za radu, nebo blbou připomínku, že jsem uplně blbá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 25. června 2016 v 14:11 | Reagovat

Docela jsem taky mívala problém s tím, že se mi kluci, kterým jsem se líbila a snažili se, znechutili, že to bylo k nevydržení. Já absolutně nevím proč a nelíbí se mi, že se to děje!

Pokud bys chtěla poradit nějaký seriál anglicky, tak můžu doporučit Sherlocka. V podstatě jedna série má tři díly, které mají hodinu a půl, takže fungují spíš jako filmy. A pokud chceš fakt seriál tak Big Bang Theory, Once Upon a Time, Game of thrones. Stačí si vybrat. Koukni třeba na stránky www.topserialy.sk a tam si můžeš i vyhledat seriál podle toho co se ti líbí :)

Pokud jde u mě o léto, tak nic moc neplánuju. Obešla jsem plno příležitostí brigád, ale bohužel!

2 Lone Howler Lone Howler | E-mail | Web | 27. června 2016 v 17:35 | Reagovat

Kluci. To je u mě téma samo o sobě, já se ti totiž ani trochu nedivím, že se ti každý zhnusí. Mně taky. Ale já si občas říkám, jestli nejsem asexuál. Kdykoli se o mě někdo snaží, tak ho buď pošlu do píči, nebo si s ním píšu a popřípadě zajdu ven, a i když je pěkný a začne povídat nějaké narážky nebo úchylné věci, odcházím a blokuji a i tak jsem prý děvka. I když jsem ještě nedostala ni pusu, protože po tom netoužím. Ono já nad těmi lidmi sním, ale pak když by k něčemu mělo dojít, tak fuj a čus. Vůbec nevím, proč tomu tak je, ale je to tak. S takovou budu asi navždy sama, ale baví mě snít.

Seriály. S tím ti velice ráda pomůžu. Tohle je moje kapitola, tohle je můj život, miluju seriály a musím uznat, že díky seriálům v původním znění jsem se toho naučila hodně! U písemky si vždy vzpomenu, co řekli třeba v seriálu a prostě to napíšu, někomu se zdá, že to třeba nepomáhá, ale jsem živým důkazem, že ano, velice. Už jsem se dostala do fáze, kdy můžu koukat s původníma titulkama, jako anglickýma, ale bez anglických titulků nedám ani ránu. U britských seriálů bych ještě něco rozuměla, ale u amerických ne, tam melou a pořádně nic nevyslovují. Je opravdu mým velkým problémem to rozumět, číst dokážu a překládat, při nejhorším stopnu, ale bez titulků asi ani ránu. Když mi napíšeš jaký žánr a tak, tak ti poradím nějaký seriál, ale byla bych ráda za tvůj ideál a já ti to všechno zrecenzuji, musím uznat, že jsem toho viděla už spoustu a když můžu radit se seriálema, tak to je moje a aspoň pro něco jsem nadšená ..

Jinak, já všem radím, co dělat v životě, s klukama apod. Radím dokonce i mamce a poučuji se z jejích chyb. Je to celkem paradox, že většinou vím, jak se zachovat v takových situacích, skoro ve všech, ale přenést je do svého života nedokážu. Vím, co bych řekla na stejnou situaci kamarádce, jí to pomohlo, ale já to neudělám. Buď jsem masochista, nebo prostě kráva. Sázím na obojí.

Také velké plus pro tvůj článek, jako vždy skvělý. Tvoje články čtu opravdu vždy s nadšením, protože ty jsi KURVA s k v ě l á. Já tě prostě žeru. Tvý články mě fakt bavěj a snad i naplňují.

3 Lone Howler Lone Howler | E-mail | Web | 27. června 2016 v 17:39 | Reagovat

Btw. Naprosto skvělý design blogu, I love it!!! A hlavně záhlaví.. omg <3

4 Natálie Natálie | Web | 29. června 2016 v 20:33 | Reagovat

tak to mě mrzí s tím klukem.. tohle jsem nikdy nezažila.. a k tomu poslednímu odstavci: jo jsi úžasná :) a obdivuju tě - alespoň podle toho, co jsi napsala. :)

5 Denia Denia | Web | 29. června 2016 v 21:44 | Reagovat

Jo, lidi co pomáhají druhým ukňučeným dušičkám, sami potřebují pomoc :/.. s klukama to je zvláštní, vždycky bylo a vždycky bude :D. Já si myslím, že jsem dala do vztahu všechno, co jsem v sobě měla a vyšla jsem jak totální pí** :D, takže člověk by se neměl moc snažit a mít taky trochu v paži, aby se nezbláznil z vlastních pocitů. Měj se pěkně, přeju hodně příjemných lidí, co ti poděkují za kvalitně načepované pivo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama