Zvratky, taková nepovedená polévka

5. června 2016 v 21:25 | ✖Scar.☼ |  Zápisník
Dnes příjdeš domů. Měl si skvělej víkend, co? Šoustal/a si nějakou pěknou slečnu/chlapce. Vlastně ano, on to byl krásný den, až na to, že já už krásné dny neznám. Krásný den je podle mě den, kdy zrovna nepošlu někoho do prdele, něco nerozliju nebo nezačnu bejt jen na vteřinu hnusná na kohokoliv. Si v obraze? Jseš, samozřejmě.
Blití je takový proces na přemýšlení, bliješ, přemýšlíš, nepřemýšlíš, bliješ. Křeč do břicha tě fakt bere a ty si říkáš, co to zase děláš, vole. Odpověď je jednoduchá, bliješ. Ale co bliješ? Nevíš, ani nevíš, nechceš to vědět. Nebo chceš? Blil si to, co si měl zrovna vysrat. Snadné. V ničem nehledej vědu.

Jakože dřív mi stačilo myslet na to, co chci dělat, na místo, kde chci žít a na věci, které chci dělat - polilo mě příjemné teplo po těle. Teď? Žiju - tedy přežívám - ze dne na den ve strachu s tím, že zpozarohu na mě vypadne loutka s kudlou, která mi vydloube oči a já neuvidím toho hazjla, který tohle celé divadlo zařídil. Už se zužuje okruh věcí a lidí, kteří mě dokážou dostat do stavu, kdy vypádám, že jsem plná energie a štěstí. Nedávno mi to opět dalo návrat k anime a celkově Japonsku, ale i to slábne. K psychiatrovi se mi nechce, nemám na to, utrácím za jiné - nepotřebné - záležitosti. Vlastně jsem na vše opět zůstala sama, musím se z toho sama zase vyhrabat. Ale jak se mám vyhrabat z citových ran, které mi někdo vytřískal do mého ledového srdce? Nejradši bych si strčila ponožky do uší a smála se na všechny, že mi je fajn, abych nemusel nic s nikým řešit. Ale vždyť tohle vlastně dělám, jen bez těch ponožek.
Jakože asi věc, která mi fakticky kurva chybí, je sex.
Bůhví kdy já s někým spala, možná tak ve snu s mým idolem. A ani to nestálo za nic, nějak jsem si v tom snu připadala jako já ten chlap, co píchá (ehm, pardon).
Ale tak zase semnou je to v realitě těžké, neukážu se každému chlapovi, či klukovi, prostě bych si to nejradši udělala sama, kdyby mi přitom nebylo tak trapně. Já bych si vystačila na celej život sama, ale pravda je, chlap a chlapské ruce je prostě jiná pohádka s krásným koncem.

No, snad najdu cestu zpět do normálního světa, když už ležím v pekle. Ono ale v tom pekle je taky dobře, v rámci možností. Když si člověk zvykne na svoje psychické výlevy a dokáže si užít ten brek, je to peklo možná lepší než cenit neustále zuby na všechny. Mě pak z toho bolí tváře, mimochodem. Tak já si jdu odpatlat řasenku z těch očí a jdu chrupkat a užívat si svět, kde můžu píchat s kýmkoliv a nevadí mi to.

sex, tongue, and lips image

Scar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 6. června 2016 v 4:09 | Reagovat

Jsi citově narušená, pomůžu ti, dokud můžu. Společně dosáhneme úspěchu.
Jinak jsem se zasmál. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama