Leden 2017

Někdy je méně více

2. ledna 2017 v 16:51 | Scar. |  Zápisník
Nebudu se omlouvat, vím, že to je naprosto zbytečné. Jelikož se tu nemám omlouvat skoro nikomu, jen jedné mé čtenářce, která mě stále neopustila. (díky ti, Lone Howler - koukněte na její stránky!) Stalo se toho moc, přecejenom, od prázdnin uběhla docela velká doba, tak ještě aby se nic nestalo. Opravdu jsem nespala pod kamenem, opravdu jsem v září zase šla do školy a opravdu se stále snažím žít pozitivně.
Ani nevím co vám chci sdělit. Možná jen to, že jsem opět nabrala zkušenosti, vědomosti a nějaké schopnosti. Naplnilo se to, co by jen málokdo věřil, že se naplní - mám kluka. Uuu, nebudu rozhazovat ručičkama, kdykoliv to může skončit, ale ráda se vám pochlubím. SMutné je spíše to, že i přes řeči ostatních jako: "Až se zamiluješ nebo si někoho najdeš, tak budeš v pohodě, nebudeš mít ty svoje depky." Buď mi ty lidé lhali (ale proč zase) a nebo prostě mě neznali. Jediný, kdo mě zná je moje nejlepší kamarádka, to mi tak přijde. Už ani ten táta. Ono je možná dobře, že mě hodně lidí nezná, ještě bych je ztratila a to opravdu nechci.
Vtipné je, že jsem si včera psala s jedním kamarádem a ten mi napsal, že můj úsměv na fotkách na mém instagramu mu přijde jaksi americký, prostě falešný. Tak jasně, že zase na jednu stranu, když se fotím jak se směju, tak prostě se nesměju upřímně, ale uculim se jak blbeček. Ale právě on mi řekl, že o tomhle vůbec nemluví, že mluví o tom, že z mého úsměvu vidí spíš smutek a zoufalství než nějakou radost. Bohužel, tenhle člověk je až moc vnímavý a nějak vidí i to, co by mělo být skryto. Jak já říkám, někdy je nevědomý člověk šťastnější.

terror, grunge, and wednesday image

Co bych vám tak ještě mohla říct. Nezměnila jsem se ani náhodou :D stále studuji stejnou školu, stále mě serou stejné věci a stejní lidé, stále se obkloupuji myšlenkama, které mě dělají šťastnou, stále dělám věci, které mě baví /v rámci možností/. Ani nevím proč jsem od sprna nenapsala žádný článek. Oni nápady byly, ale nějak chuť nebyla. Nějak jsem chvilku vůbec nechtěla ze sebe dělat anonymní krávu na internetu, ale už zase tu chuť mám, takže jste snad rádi, že jsem zpět.
Každopádně, chci napsat další díl mé povídky, která má zatím jen jeden díl, ale to vůbec nevadí. Snad se to chytí a bude to aspoň pár lidí bavit. Sice to dělám pro sebe, ale upřímně, píšu články proto, aby si je někdo četl.. ne abych si ho napsala pro sebe na veřejné stránky. Je jasné, že mi dělá dobře, když mi někdo chválí články, to je totiž jediná věc, za kterou mě kdo kdy pochválil. Takže mi to dělá ohromnou radost.

Nu, tenhle článek asi ukončím. Moc jsem toho nenapsala, ale to ještě příjde v dalších článcích. Musím si to nějak promyslet pořádně. Tak se zatím mějte, moji beránci.

Vaše Scar.